Shitet banesa tre dhomëshe e mobiluar për 13,000 euro në qendër të qytetit, ja detajet (Video)

Shitet banesa tredhomëshe e mobiluar 13,000 euro. Banesa ka sallon me kuzhine, dy dhoma fjetje, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa gjithashtu ka ne shfrytëzim hapesiren e jashtme pasi vetëm ajo ka qasje ne te dhe është e rrethuar enkas për ketë banese.Banesa gjendet ne kat përdhese e larte dhe ka 64 m2 ne flete poseduese ndërsa faktike mbi 70 m, Shitet urgjent për arsye financiare Ja dhe kontakt numri, Klikoni poshte reklamen dhe ju hapet numri i telefonit të pronarit: