Reagon Çun Lajçi, tregon se si i vdiq e bija, Bubulina

Me anë të një statusi në Facebook, Lajçi ka kritikuar mediat për dezinformata.
Ai ka thënë se Bubulina e tij ka ndërruar jetë në prehërin e nënës së saj.
“Portale” moj Partale
Çka ju duhen pelqimet me dezinformata, he mos qofshi.
Bubulina ime vdiq në dhomën e saj e n’prehnin e nanës saj,
E ju e hudhni prej lagjës ne lagje
dhe konstatoni vdekjën
përpara mjeksisë ligjore.
Ju lumtë!!!