LAJMI SHOKUES: Sapo ndodhi, ja kush është plagosur afër selisë së AAK në prishtinë (Foto)

LAJM SHOKUES: Sapo ndodhi, ja kush është plagosur afër selisë së AAK në prishtinë…Ngjarja ka ndodhur afër selisë së AAK-së. E gjitha ka filluar me përleshje e mëpastja ka pasur një të shtënë, ku i plagosur ka mbetur një person. Lajmin për plagosje e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës, kamerat e sigurisë në një lokal e kan kapur momentin kur plagoset personi, shtypni poshte reklamen dhe pas 2 sekondash ju hapet video: