LAJM SHOKUES: Pas 3 vitesh, rrëfehet pronari i lokalit, për vdekjen e Sokol Olldashit, ai tha se…(Video)

Mes dëshmive për aksidentin tragjik që i mori jetën ish-ministrit të Transporteve, Sokol Olldashit, vjen një dëshmi interesante, për të cilën flet gazetari Ilir Kadia, në intervistën e dhënë, Kadia rrëfen për bisedën që ka bërë me Kiun, pronarin e kafenesë afër vendit të aksidentit, ai befasoi me deklratën e tij ku tha se aksidenti ndodhi për…klikoni poshte reklamen dhe ju hapet video e plote e intervistes shokuese.