Kjo është 20 vjeçarja e cila vdiq dje (Foto)

Një 20-vjeçare ka humbur jetën Dje pas puthjes me të dashurin e saj. Mund të duket e pabesueshme, por kjo i ka ndodhur Myriamm Ducre-Lemay pasi kishte alergji kikirikët. Nëna e Myriamm Ducre-Lemay pavarësisht rastit të saj tragjik,  kërkon të informojë dhe të sensibilizojë të gjithë ata që vuajnë nga alergjitë, për pasojat fatale që mund të kenë në situata të caktuara. Per me shume ndiqni videon me poshte …. ne Reklame