KËNGËTARJA SHQIPTARE PROVOKON E LAGUR NË DUSH, I LË PAK VEND IMAGJINATËS SË MESHKUJVE(VIDEO)

Edhe këtë herë ka tërhequr vëmëndjen e meshkujve kryesisht me një foto të postuar nga dushi ku duket e lagur plotësisht dhe krah së cilës shkruan: Ky është stili i jetës. Gordana Kingji e njohur me emrin e artit, Babygee, po përfundon xhirimet e klipit të saj më të ri dhe si duket kjo foto është shkëputur nga klipi. KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: