HISTORI PREKËSE / KUSHËRIRI MË ZHVESHI DHE PASTAJ…(VIDEO)

Me burrin tim njifem qe 10 vite,ndersa qe 7 vite jemi ne martese.siq thash kalojm shum mir,dhe e duam njeri tjetrin shum.ne aspektin seksual po ashtu kalojm mir,burri eshte nje sex manajak i vertet.kurr nuk i behet mjaft.un nuk kam qene keshtu….po si thojn “me kend te rrish ashtu behesh”…..kohet e fundit edhe une po kam deshir e nevoj te madhe per sex,jam bere e pangopshme.kliko ne hapsiren e me poshtme dhe prit 5 sekonda per ta par videon e ngjarjes…