Ermal Fejzullahu prezenton vilen e tij luksoze me pare të atyre që punojn në “ baushtell“ e kom ndërtu

Kishte bërë shumë zhurmë para disa muajve blerja e shtëpisë së këngëtarit Ermal Fejzullahu. Në media u përfolën shumë çmime marramendëse që Ermali kishte shpenzuar për shtëpinë.

Ndërsa tani ai vet, ka treguar se ka shpenzuar shumë, pasi në shtëpinë e re kalon shumicën e kohës, por nuk ka treguar çmimin, shkruan Magazina.al

Klikoni në hapësirën më poshtë dhe shikoni videon e plotë nga ky emision:

VIDEO