Enca shfaqet joshëse dhe e embel me të bardha … (Foto)

Enca Haxhia nuk e ka ndërmend të ndalet.

Angazhimet e saj si këngëtare sa vijnë e shtohen, shkruan Indeksonline.

E veshur me të bardha ajo duket joshëse dhe e ëmbël. me poshte mund te shikoni videon..