Ekskluzive: Shitet urgjent Golf 5, Çmimi 2300 Euro, ja detajet (Foto/Video)

Ekskluzive: Shitet urgjent Golf5, Çmimi 2000 Euro, ja detajet…Vetura është në gjendje shumë të mirë vetura posedon: plus 1.9 tdi, viti 2005 rks, klim, esp, abs, airbag navi touch, Vetura eshte shume e rujtshme si jasht ashtu edhe mbrenda,e ka servisimin e plot me librez të veturës…

Vetura shitet urgjent dhe per arsye financiare, po ashtu ju sjellim edhe videon se si duket vetura, klikoni poshte rekl amen dhe ju hapet video dhe numri për kontakt: