EKSKLUZIVE/Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri,Kapet duke u puthur me të dashurin Sekret (FOTO)

Ajo është një nga këngëtarët që jetën e saj privatë është përpjekur ta mbajë sa më larg vëmendjes mediatike, por së fundmi Adelina Tahiri ka vendosur të ndajë me fansat e saj diçka më tepër nga jeta e saj personale. Ajo postoi ditën e djeshme një fotografi teksa shihet duke u puthur me të dashurin e saj. Për të parë videon e plot Klikoni Me posht dhe pas 5 sekondave ju hapet Lajmi i plotë dhe detajet…