E Tmerrshme: Vrasja që tronditi Londrën, shqiptari i preu fytin gruas, por kur ta lexoni arsyen pse e bëri, do ju lë pa fjalë (Kujdes Pamjet)

Arben Rexha e sulmoi Elidona Demirajn pasi ishte fiksuar në lidhje me partnerët e mëparshëm të saj, dhe pasi dyshonte se ajo nuk ishte e virgjër. Sulmi i 32-vjeçarit ishte kaq brutal, sa 25-vjeçares thuajse iu këput koka. Elidona kishte 3 muaj që kishte ardhur në Britani nga Shqipëria. Rexha do të dënohet për shumë vite burg pasi që në shtëpinë e tyre kishte kamera dhe e kan siguruar ngjarjen e tmerrshme, ja dhe video kur ai e sulmon dhe e vret gruan e tij, shtypni posht reklamen dhe ju hapet video e tmerrshme, kujdes pamjet: