E pyesin çfarë do bëje nëse Xhensilën do e kapje duke të tradhëtuar, Besi shokon me përgjigjen e tij

Bes Kallaku janë një nga çiftet më simpatikë në shoëbiz-in shqiptar dhe padiskutim shumë të dashur për publikun. Pas 8 vitesh romancë, ata vendosën të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë dhe nuk realizuan një, por plot 3 ceremoni madhështore. Ata nuk rreshtin së shprehuri dashurinë për njëri-tjetrin në rrjetet sociale, por së fundmi një pyetje e “Zogut të Tiranës” e ka vënë në siklet aktorin e njohur.Shtyp reklamen me poshte per te lexuar fjalet rrenqethese..