E FUNDIT / Sapo ndodhi Tronditet e gjithë Shqipëria nga kjo ngjarje që ndodhi para 15 minutash (Pamje)

Një ngjarje e denjë për skenarë filmash është regjistruar në orët e mbrëmjes në Laç. Një i person i kërkuar prej tre vitesh, dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të efektivëve të policisë, pasi këta të fundit u vunë në ndjekje të tij. Sipas të dhënave paraprake, bëhet fjalë për shtetasin M.B, i cili ishte në ndjekje nga policia, më akuzën e grabitjes. Ja dhe ju sjellim videon kur ai e qëllon policinë me armë zjarri, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet kjo video shokuese: