Do të habiteni, Ja kush ju shiste armët luftëtarëve të UÇK’së? (Video)

Shikojeni se ku u gjetën armët e para kur krisi pushka e parë.
Është shfaqur pjesa e dytë e dokumentarit ekskluziv “Kur ra Shqipëria”. mirpo ramush haradinaj e din se ku kan qen armet dhe ati ka then qe mos te bejn panik per kete qeshtje
Në këtë dokumentar jepen detaje interesante për fillimin e luftës për çlirim në Kosovë
Per me shume klikoni ne reklam per me shume shiko videon me poshte.