Çunat postuan këtë foto por shihni si tallet Bes Kallaku me Noizyn

Klipi i Noizyt dhe Ledri Vules pritet të publikohet së shpejti por shihni si tallet Bes Kallaku me liderin e OTR…
Dikur “armiq” dhe sot bashkëpunëtorë shumë të mirë, Noizy dhe Ledri shihet të kalojnë shumë kohë me njëri-tjetrin dhe këtë e tregojnë edhe përmes postimeve të ndryshme në rrjete sociale. Ka qenë aktori Blerim Destani, i cili ka postuar foton ku shihet me Noizyn dhe Ledrin ku shihen të ulur në biçikleta. Por mes shumë komenteve vëmendjen e ka marrë komenti i Bes Kallakut i cili shkruan:
“Po Noizy si ka hipur sikur është në samar dhe jo në biçikletë hahaha”, shkruan Besi. Koment ky që ka bërë të gjithë të qeshin…Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam: