Besi rrëfen jetën e varfër në Bubq: Kam fjet Ijen deri 22-vjeç

Aktori i njohur Bes Kallaku sot ishte i ftuar në emisionin e mëngjesit në Ora News ku ka treguar detaje të paditura rreth jetës së tij.Besi ka treguar se si është rritur vetëm nga gjyshja e tij pasi prindërit jetonin në Has.

“Mua me ka rritur Ija, Ija eshte gjyshja ime. Prinderit une i kam pas ne Has deri ne 6-7 vjec me ka mbajtur Ija, ne momentin qe kam mbaruar gjimnazin, diten e fundit, deri 22 vjec kam ndejtur ne Bubq dhe kam fjet me Ijen dhe te shtepia, te soba ngjitur ishin divanet qe i mbanin ne fshat dhe per te fjetur me Ijen hapnim divanin dhe une flija nga muri”,- tha ai

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon: