Andrra e pranon se me cilin mashkull do te tradhtonte Sinan Hoxhën (VIDEO)

Andrra Destani, vajza simpatike që jeton në Hamburg të Gjermanisë ne një interviste për Klan Kosova ke theksuar se burrin e saj do e tradhtonte vetëm ne ëndërr.
Ajo u pyete nga gazetari se cili është mashkulli ideal për te kaluar një natë me të pas Sinan Hoxhës, përgjigjja e saj ishte interesante.
Klikoni ne hapësirën me poshtë, dhe keni mundësi te shikoni ketë video.